50%

ארגזים מעץ מלא

ארגזים מעץ מלא – תוספת מקסימה בשלושה גדלים לבחירה

סט ארגזים מעץ מלא עם גימור מעולה המתאימים לאחסון, עיצוב ותלייה. הארגז מיוצרים מעץ אורן טבעי החושף את הטקסטורה של העץ הטבעי, מתאימים למגוון גדול של שימושים החל מסלי עיתונים, ירקות, וגם תליה על הקיר בתור קופסאות לספרים ותצוגה של אוספים או פריטי עיצוב.

מ: 159 

נקה
הוסף לווישליסט אדדינג תו ווישליסט עודד תו ווישליסט

קופסאות מעץ טבעי לאחסון בשלושה גדלים

תכירו את אחד המוצרים היפים שלנו - סט שלוש ארגזים מעץ טבעי עם ידיות והטבעה מדליקה של חותמת חום לוהטת. קופסאות העץ מתאימות לאחסון ירקות, אחסון צעצועים בחדר הילדים, בתור קופסאות עציצים בסגנון כפרי ואפילו לתלייה על הקיר בתור תאים אסימטריים לספרים ופריטים מעוצבים. קופסאות מיוצרות מעץ טבעי עכשיו בשלושה גדלים לבחירה, ניתן לראות בגלריה או להזמין עם משלוח מהיר הביתה לכל רחבי הארץ. תוספת מושלמת לעיצוב דירות, גינות, מרפסות לאחסון ותצוגה. עכשיו במלאי, למי שרוצה לאסוף עצמאית, מומלץ לוודא זמינות בטרה ההגעה לחנות.

מהם הגדלים אשר זמינים במלאי:

קטן: רוחב 35 עומק 25 גובה 25 ס"מ, בינוני: רוחב 45 עומק 30 גובה 25 ס"מ, גדול: רוחב 50 עומק 40 גובה 32 ס"מ.

ארגזים מעץ
ארגזים לאחסון מעץ מלא

צריכים מידע נוסף על ארגזים מעוצבים מעץ טבעי ?

אל תפספסו את אחד המוצרים הנהדרים שלנו, טלפנו בשעות הפעילות או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, צוות טוינה כאן לשירותכם ונשמח לסייע במידע נוסף על הארגזים.

מידה

קטן: רוחב 35 עומק 25 גובה 25 ס"מ, בינוני: רוחב 45 עומק 30 גובה 25 ס"מ, גדול: רוחב 50 עומק 40 גובה 32 ס"מ, סט 3 יחידות (מבצע 50%)

אפשרות משלוח

,

אולי גם תאהב