11%

שולחנות עץ טיפה

 

שולחנות עץ טיפה בגימור מעולה בשני גדלים לבחירה (שימו לב, עלות התחלתית מתייחסת לשולחן בודד)

שולחנות עץ טיפה בגימור מעולה בשני גדלים לבחירה. השולחנות מיוצרים מעץ טבעי המתכתב עם ברזל יצוק בגימור מעודן ומדויק במיוחד. תוספת משולמת כיחידה אחת או כזוג שולחנות שניתן לסדר ולמקם בחלל המגורים לפי השטח הפנוי או המבנה הנעים לכם. להשיג בגלריה או עם שרות משלוחים ארצי מהיר לבית הלקוח. אחד הרהיטים היפים שלנו, מומלץ במיוחד. ניתן להשיג גם פינות אוכל בדגמים דומים – צפו כאן בקטלוג עשיר ומעודכן של שולחנות אוכל.

מ: 1,190 

נקה
הוסף לווישליסט אדדינג תו ווישליסט עודד תו ווישליסט

לבחירה בין יחיד או זוג - שולחנות עץ אליפטיים בסגנון טיפה

אז התשובה היא שההבדל קשור לעיצוב וגם לשימוש: מבחינת העיצוב המראה הויזואלי של זוג שולחנות טיפה משתלבים אחד בשני, כאשר אתם בוחרים את מידת החפיפה לבין שולחן יחיד הוא הבדל מהותי. זוג שולחנות ניתנים לעיצוב משתנה, לפי מצב הרוח והרצון בשינויים. הדבר גם נותן פתרון מושלם בעת עיצוב חללי מגורים קטנים וגדולים והשילוב מבטא את ההתאמה לגודל הסלון. מבחינת שולחן יחיד אין משחק של גודל ועיצוב אבל יש פריט מקסים ואיכותי בעיצוב טבעי.

שולחן אליפטי יחיד - רהיט מושלם לעיצוב סלון לא גדול

כאשר חלל המגורים לא גדול, או עמוס ברהיטים ואביזרים יהיה מומלץ לבחור שולחן יחיד. ניתן לבחור בין שני גדלים בהתאם לגודל חלל המגורים בבית. יש לקחת בחשבון שמכיוון ואלו רהיטים מיובאים מחו"ל לא ניתן לבצע שינויים לפי בקשת לקוח.בחרו את הגודל המתאים ביותר על ידי הדמייה עם סרט מדידה על הרצפה כדי לדעת מה המידה המתאימה לכם ביותר.
שולחנות עץ טיפה אליפטי
שולחנות עץ טיפה אליפטי
שולחנות עץ טיפה
שולחנות עץ טיפה אליפטי

זוג שולחנות - שילוב מקסים והרמוני עם אפשרות לעיצוב עצמי

השילוב שבין העץ הטבעי וברזל יצוק וגם השילוב שבין שני שולחנות המתמזגים בהרמוניה יוצרים את זוג שולחנות הסלון המקסים ביותר שתראו בטוינה בשנים האחרונות. מוזמנים לחדר התצוגה או להזמין עם שירות משלוחים ארצי מהיר לבית הלקוח. עכשיו במלאי עם זמינות מיידית לאספקה.

יש לכם שאלות על שולחנות עץ טיפה ?

אל תפספסו את אחד המוצרים הנהדרים שלנו, טלפנו בשעות הפעילות או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, צוות טוינה כאן לשרותכם ונשמח לסייע במידע נוסף על השולחנות.

מידה

, ,

אפשרות משלוח

,

אולי גם תאהב