70%

פינת אוכל אליפטית במבצע

פינת אוכל אליפטית עם אפשרות סגירה וקיפול לשימוש גמיש במחיר מבצע מדהים

פינת אוכל אליפטית מעץ המיוצרת מעץ מלא ואיכותי ובעלת מבנה מיוחד המאפשר קיפול של המשטח העליון משני צדדיו על מנת לחסוך במקום או להצמיד לקיר. השולחן מעוצב בסגנון כפרי מקורי, בצבע שמנת ובעל מראה חם ונעים. שולחנות אוכל אליפטיים מאפשרים ישיבה נוחה במיוחד סביב שולחן האוכל מכיוון שמאפשרת קשר עין אחיד בין כל הסועדים. רהיט איכותי ומיוחד, עכשיו במחיר מעולה. צפו גם בקטלוג עשיר ומעודכן במיוחד של כסאות אוכל תואמים.

מ: 4,290  מ: 1,290 

נקה
הוסף לווישליסט אדדינג תו ווישליסט עודד תו ווישליסט

 

שולחן אוכל אליפטי עם אפשרות נוחה לסגירה וקיפול

שולחן מושלם לאירוח בגינה או במרפסת בזכות האפשרות לקפלו בתום הסעודה. קיפול משטח אליפטי העליון יוצר זווית ישרה ואפשרות להיצמד לקירות ולצמצם את המרחב שמיקומו תופס. המבנה של השולחן מכיל שני רגליים תומכות ניתנות להזזה ואז לאחר מכן, לקפל את המשטח העליון. ניתן להשיג בגודל אחיד וגם בדגם מעץ טבעי. שולחן במחיר מעולה לאחר הנחה משמעותית, עכשיו עם שירות משלוחים ארצי עד הבית. ניתן לראות גם בחנות אך מומלץ לוודא מראש שהרהיט נמצא..

לא מתפשרים על נוחות הישיבה

ניתן להתאים כסאות אוכל בדגמים רבים. הצבע הלבן שמנת הניטרלי של השולחן נהדר להתאמה של כמעט כל הצבעים. צפו בקטלוג עשיר לכסאות אוכל ובחרו לכם את הדגם המתאים ביותר.


פינת אוכל אליפטית שמנת לבן
שולחן אוכל אליפסה
פינת אוכל אליפטית מעץ
שולחן אוכל אליפסה מקופל

שולחן מתקפל - פתרון מושלם לאירוח ביתי 

בזכות אפשרות הקיפול ואחסנה בתום השימוש. רהיט איכותי עם אפשרות נהדרת לקיפול בתום השימוש, כמובן מבלי לגרוע באיכות והעיצוב.

יש לכם שאלות על שולחנות אוכל מתקפלים מעץ ?

אל תפספסו את אחד המוצרים הנהדרים שלנו, טלפנו בשעות הפעילות או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, צוות טוינה כאן לשרותכם ונשמח לסייע במידע נוסף על הכיסאות.

מידה

אפשרות משלוח

,

אולי גם תאהב