חוזר בקרוב

שולחן מרפסת עגול

 

שולחן מרפסת עגול – אומנות איטלקית מקורית בעבודת יד

שולחן מרפסת עגול בעיצוב איטלקי קלאסי. השולחן עגול בעל בסיס ברזל יציב וחזק ומשטח מקרמיקה המצויר בעבודת יד מקורית, בשיטה מסורתית איטלקית. השולחן מתאים לעיצוב הגינה, המרפסת או אפילו כתוספת עיצובית מיוחדת לחלל המגורים בבית. מוצר מקסים, אומנות מקורית מאיטליה, עכשיו במלאי עם משלוח עד לבית הלקוח. אתם בוחרים את המידה, זמן אספקה בן מספר חודשים – מומלץ לתאם מראש. שולחן גינה מקרמיקה – תוספת מרהיבה ואומנות איטלקית מסורתית אצלכם בבית.

מ: 7,800 

נקה
הוסף לווישליסט אדדינג תו ווישליסט עודד תו ווישליסט

 

שולחן עגול עם קרמיקה מצוירת מאיטליה על ברזל יצוק

מוזמנים להכיר את הצירים על קרמיקה - אמנות איטלקית מקורית, עבודת יד המיוצרת בשיטה מסורתית. השולחן שבתמונה אזל אך ניתן להזמינו אצלנו בהזמנה מיוחדת, כאשר מועד האספקה הוא מספר חודשים (תלוי במספר ההזמנות המחכות במפעל). שולחן מרהיב ומיוחד בקוטר של כמעט מטר. תוספת מרשימה וצבעונית באווירה איטלקית אמיתית.מוזמנים לשוחח איתנו.

למה בעצם שולחנות מצוירים מאיטליה

פשוט בגלל האומנות והמסורת. מדובר בבתי מלאכה, או בתרגום מפעלי "חצר אחורית" משפחתיים הקיימים עשרות רבות ואף מאות שנים ופזורים ברחבי המדינה. על העיצובים מוקפדים אמנים שזהו כל תפקידם במפעל ועובדים ליד אנשי תפעול, פרזול וקרמיקאים כאשר הכל נעשה בעבודת יד וכל פריט הוא יחיד במינו (אי אפשר ליצור את אותו ציור פעמיים). הא ויש סיבה נוספת - כל היופי האיטלקי הזה אצלכם בגינה או במרפסת. דברו איתנו על כך.

יש לכם שאלות על שולחנות עגולים מקרמיקה ?

רוצים לשנות צבע או גודל, לשאול על זמינות במלאי, או סתם להגיד שלום, טלפנו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. 

שולחן עגול מצויר על קרמיקה
שולחן עגול מצויר על קרמיקה
שלב בתהליך היצור
שלב בתהליך היצור במפעל הקרמיקה
בבית המלאכה לקרמיקה
בית מלאכה לקרמיקה

צפו בעוד כלים מצויירים בעבודת יד

קטלוג עשיר של כלים מעוצבים מקרמיקה כמו עציצים, קערות הגשה, כלים לסידורי פרחים וכדים מיוחדים

מידה

אפשרות משלוח

,

אולי גם תאהב