24%

שולחן סלון כפרי מעץ

שולחן סלון טבעי לעיצוב חם וכפרי – תוספת מושלמת ואיכותית בחלל המגורים בבית

שולחן סלון כפרי מעץ בסגנון כפרי ובמראה מקורי ומרהיב. השולחן מיוצר מעץ מלא וטבעי החושף טקסטורה מעניינת ואת 'סיפור חייו' של העץ ובעל עיצוב כפרי מקורי של מדף פסים גדול. מתאים לעיצוב חם ונעים לעין בחלל המגורים בבית, ניתן להשיג בשני גדלים בהתאם לגודל הסלון וכמובן עם אפשרות לייצר מידה מיוחדת לבקשת לקוח. רהיט איכותי ומיוחד, עכשיו באולם התצוגה או בהזמנת משלוח עד הבית. קצת מידע נוסף בקישור הזה – מומלץ ואהוב על ידי צוות העובדים 🙂

מ: 3,690  מ: 2,790 

נקה
הוסף לווישליסט אדדינג תו ווישליסט עודד תו ווישליסט

שולחנות סלון מעץ מלא - תוספת חמה ונעימה בסלונים בעיצוב מודרני

בשונה מרהיטים המיוצרים מחומרים קרים כמו מתכת, ברזל ומשטחים דמויי בטון, בחרו להכניס שולחן סלון כפרי, המיוצר מעץ טבעי מלא, חומר גלם נצחי וחם, עם טקסטורה מקסימה של סיבי גדילה טבעיים ועיצוב מקורי. שולחן סלון טבעי יוצר חלל נעים, משפחתי וחם ומזמין ישיבה ממושכת ותחושה נעימה למראה. הכניסו רהיטים מעץ טבעי לאינון מושלם בין כל חומרי הגלם התעשייתים המקיפים אותנו לטבעי, הכפרי והחם שחסר היום. את השולחנות ניתן להשיג בשני גדלים מעולים לבחירה, עכשיו בחנות או עם שירות משלוחים ארצי מהיר אליכם הביתה. 

שולחן סלון מעץ טבעי מלא
שולחן סלון מעץ טבעי מלא

יש לכם שאלות על שולחנות מעץ טבעי ?

אל תפספסו את אחד מהרהיטים היפים שלנו, דברו איתנו בשעות הפעילות, בקשו את אריק או אלון או תשאירו פרטים ונחזור ביום למחרת..

וכמה דברים נוספים לגבי שולחנות מעץ טבעי

א. השולחנות, כמו כל הרהיטים מהעץ הטבעי עוברים תהליך עישון נגד מזיקים כך שהסירו דאגה מלבכם.

ב. הרהיטים שלנו מיוצרים כיחידה אחת, כלומר ללא הברגות או הרכבות אלא כרהיטים איכותיים שלא יחרקו או יתנדנדו עם הזמן.

ג. שולחן סלון מעץ מתאים מאוד כתוספת עיצובית גם בחללי מגורים וסלונים בסגנון מודרני ויוצרים איזון מושלם בין חומרי גלם תעשייתיים וקרים לבין תחושת חמימות נעימה של חומר גלם טבעי.

מידה

,

אפשרות משלוח

,

אולי גם תאהב