ארון אמבט כפרי

 

ארון אמבט כפרי לכיור בעיצוב כפרי מקסים

ארון אמבט כפרי מעץ מלא בסגנון עיצוב טבעי וחם לעיצוב חדר האמבט או חדר השרותים. לארון מבנה שימושי הכולל דלתות אחסון ומשטח עליון מצופה לכה המתאים לכיור מונח. ניתן להשיר ארונות אמבט בגדלים נוספים בקטלוג או בגלריה, עכשיו עם שרות משלוחים ארצי ואחריות מלאה. מוזמנים לצפות ברהיטים נוספים מסדרה זו.

מ: 2,490 

נקה
הוסף לווישליסט אדדינג תו ווישליסט עודד תו ווישליסט

ארון אמבט מעץ טבעי - תוספת חמה ומרגיעה בחדר הרחצה

שידת כיור מקסימה מסדרת רהיטים מוצלחת במיוחד המיוצרת במפעל מעולה לרהיטים מעץ מלא. תוספת מושלמת לחדרי אמבטיה קטנים, חדרי שירותים וניתן להשיג במידה קבועה אחת בלבד. עכשיו בגלריה או עם שירות משלוחים ארצי. ניתן להוסיף כיורים מגרניט לעיצוב טבעי מושלם.

יש לכם שאלות על שידות וארונות אמבטיה ?

אל תפספסו את אחד מהרהיטים היפים שלנו, רוצים לשנות גודל או מידה, לשנות צבע, לתאם אספקה למועד עתידי - דברו איתנו בשעות הפעילות, בקשו את אריק או אלון או תשאירו פרטים ונחזור ביום למחרת..

וכמה דברים נוספים לגבי שידות כיור מעץ טבעי

א. השידות, כמו כל הרהיטים מהעץ הטבעי עוברים תהליך עישון נגד מזיקים, תהליך חד פעמי המספיק לתמיד, כך תסירו דאגה מלבכם.

ב. רובם הגדול של הרהיטים שלנו מיוצרים כיחידה אחת, כלומר ללא הברגות או הרכבות אלא כרהיטים איכותיים שלא יחרקו או יתנדנדו עם הזמן.

ג. שידות ורהיטים מעץ טבעי מתאימים במיוחד גם תוספת עיצובית גם בחללי מגורים ובתים בסגנון מודרני ויוצרים איזון מושלם בין חומרי גלם תעשייתיים וקרים לבין תחושת חמימות נעימה של חומר גלם טבעי.

ארון אמבט כפרי מעץ לכיור
ארון אמבט כפרי מעץ לכיור
מידה

אפשרות משלוח

,

אולי גם תאהב