שידות צד מעץ

 

שידות צד מעץ מלא לעיצוב חדר השינה בשלושה דגמים לבחירה עכשיו במבצע – השידה השניה ב 50% הנחה

שידות צד מעץ המעוצבת בסגנון פתוח ואוורירי הכולל מדף גדול ומגירה שימושית. מתאימות לצד המיטה להנחה של ספרים, שעון מעורר, מנורת קריאה וכדומה. ניתן להשיג את השידות בשלושה דגמים וצבעים מקסימים. רהיט שימושי ונוח לחדר השינה – אפשר לשלב מספר דגמים למראה אקלקטי מעניין, עכשיו בחדר התצוגה או עם משלוח מוזל לכל הארץ.

מ: 749 

נקה
הוסף לווישליסט אדדינג תו ווישליסט עודד תו ווישליסט

שידות לילה בסגנון סקנדינבי עם מדף ומגירה

התוספת המושלמת לעיצוב חדר השינה בבית. זוג שידות בעלות מבנה פונקציונלי הכולל קווים ישרים מינימליסטים עם מדף גדול ומגירה לחפצים קטנים. שידות צד מתאימות כרהיט לאחסון ותצוגה של מנורת לילה, ספרים, שעון מעורר או טלפון נייד וחפצי נוי כמו עציצים וכדומה. להשיג בשלושה דגמים לבחירה, עכשיו עם שירות משלוחים ארצי מהיר עד חדר השינה שלכם. ניתן לראות בחדר התצוגה או פשוט להזמין אונליין. עכשיו עם הנחה לרוכשים שתי יחידות. רהיט מומלץ ומקסים על ידי הצוות.

שידת לילה מעץ לחדר השינה
שידות לילה מעץ טבעי

וכמה דברים נוספים לגבי שידות צד מיטה

א. השידות, כמו כל הרהיטים מהעץ הטבעי עוברים תהליך עישון נגד מזיקים, תהליך חד פעמי המספיק לתמיד, כך תסירו דאגה מלבכם.

ב. שידות, כמו כל הרהיטים מיוצרים כיחידה אחת, כלומר ללא הברגות או הרכבות אלא כרהיטים איכותיים שלא יחרקו או יתנדנדו עם הזמן.

ג. שידות לילה מעץ טבעי מתאימים במיוחד גם בתור תוספת עיצובית גם בחללי מגורים ובתים בסגנון מודרני ויוצרים איזון מושלם בין חומרי גלם תעשייתיים וקרים לבין תחושת חמימות נעימה של חומר גלם טבעי.

שידות צד מעץ לצד המיטה
שידות צד מעץ

יש לכם שאלות על שידות לילה מעץ: 

אל תפספסו את אחד מהרהיטים היפים שלנו, רוצים לשנות גודל או מידה, לשנות צבע, לתאם אספקה למועד עתידי - דברו איתנו בשעות הפעילות, בקשו את אריק או אלון או תשאירו פרטים ונחזור ביום למחרת..

מידה

צבע

עץ טבעי, לבן משטח עץ, לבן

מבצע

יחידה אחת, יחידה שניה ב 50% הנחה

אפשרות משלוח

,

אולי גם תאהב