הום סטייגיינג והשכרת רהיטים

הום סטייג’ינג לדירת גן חדשה ומקסימה במיוחד

לא רק לקבלנים - עיצוב דירות לכל מי שרוצה למכור דירה

בעבר הלא רחוק השירות ניתן בעיקר חברות יזמיות, חברות בניה וקבלנים אבל החל מהשנה שמנו לב שהום סטייג'ינג מעניין גם קהל פרטי ויזמים צעירים, בדרך כלל לאחר שרכשו להשביח נכס כלשהו באזורי הביקוש. בכל מקרה, השכרת רהיטים מתאימה לכל המעוניינים להמחיש את הפוטנציאל הגלום בנכס וזאת בהשקעה קטנה ביותר.
  כאשר התקשרו אלינו יום אחד, בתוך משרד השיווק של פרויקט נדל"ן גדול במיוחד בשרון, בעקבות חיפוש של חנויות המוכרות רהיטים ופריטי עיצוב לדירות לדוגמא, כלומר להום סטייג'ינג, החיבור היה מיידי. מנהל השיווק של הפרויקט ציין שלפניו עומד אתגר גדול במיוחד, מכירת מספר דירות גן בפרויקט בנייה גדול במיוחד שכבר מאוכלס כמעט לגמרי, למעט מספר דירות בקומת קרקע, שלמרות גינה גדולה במיוחד טרם מצאו את הרוכש המיועד. 

הום סטייג'ינג דירת גן חדשה ומקסימה בתל אביב

הרעיון היה פשוט - לשפר את סיכוי המכירה של הדירה על ידי תהליך השבחה קצר הכולל עיצוב דירה בעזרת רהיטים ופריטי עיצוב "אמיתיים" המדמים סביבת מגורים טבעית ממחישים את הפוטנציאל הגלום בסביבת המגורים המיוחדת הזו, או במילים אחרות, כלומר בשפה מקצועית, הום סטייג'ינג לדירת גן חדשה. על פניו רעיון פופולארי בעולם הנדל"ן אך הביצוע דרש מספר יכולות:
פינת אוכל עגולה מעץ
פינת אוכל עגולה מעץ
סולם מדפים עמוקים

עיצוב דירת גן למכירה שלב אחרי שלב

א. רהיטים: בעזרת מעצבת פנים מעולה היה צריך להגיע לנכס, לקחת מידות ולתכנן את המיקומים השונים של כל הרהיטים במטבח, פינת האוכל, הסלון וחדרי השינה. ב. אביזרים: הלבשת הדירה דרשה למקם עשרות אקססוריז לבית על מנת ליצור מראה טבעי ואמין של סביבת מגורים אמיתית - כלי אוכל, עציצים, תאורה בכל חדרי הבית, מראות קיר גדולות, שטיחים בסלון, באמבטיה ובכניסה לבית. ג. יצירת חללים: הגדרת מרחבים בבית בעזרת צביעת מספר קירות והנחת טפטים בחדר הילדים. ד. אישורים: לאחר הגשת הסקיצה למנהל השיווק וקבלת האישור הסופי מהמנכ"ל יצאה התוכנית לדרך והחלו ההכנות לשלב השני. תפעול: א. לוגיסטיקה: תוך פרק זמן קצר נדרשנו לשנע את כל הרהיטים מהמחסן ולמקם אותם בחלל המגורים החדש. ההובלה דרשה מענה ממש כמו במעבר דירה אמיתי כולל הסידור של כל האביזרים והלבשת הדירה באופן מושלם כפי שתכננה המעצבת. ב. צילומים: לאחר ביצוע תוכנית העיצוב, כאשר הכל עמד במקומו, נשלח צלם לבצע צילום אדריכלי מקצועי הכולל את כל פנים הדירה והחלל החיצוני כדי להעביר למחלקת השיווק חומרים וויזואלים לפרסום הדירה

אז למי בדיוק מתאים הום סטייג'ינג

שאלה טובה, אם אתם מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, יזמים פרטיים והשקעתם בתכנון ובנייה של נכס מקסים למכירה ועכשיו בתקציב לא גבוה בכלל אתם מעוניינים לשדרג את המראה ולהמחיש את הפוטנציאל הגלום בו, הום סטייג'ינג יהיה פתרון מושלם עבורכם. החלטתם לתקצב ולצאת לדרך ? חפשו חברה שיכולה לתת מענה אמין ויעיל לסעיפים שדיברנו עליהם מקודם (עיצוב, ריהוט ולוגיסטיקה) קבעו איתם מועד אספקה והתקדמתם צעד גדול לקראת מימוש ההשקעה שביצעתם. בנכסים יוקרתיים בערים רבות בעולם, זה הפך לחלק בסיסי בשלב העמדת הנכס למכירה ואפילו להשכרה. מהלכה למעשה, איך התהליך מתבצע - הנה מספר אלמנטים הקובעים את התקציב:
שולחן לגינה עגול
שולחן גינה עגול עם כסאות
שולחנות כתיבה ואיפור
שולחנות כתיבה ואיפור לחדר של נערה

איך בנוי התקציב להום סטייג'ינג

תקצוב התהליך בנוי ממספר אלמנטים בסיסיים שאותם נפרט למספר סעיפים: א. גודל הנכס: ככל שהוא יותר גדול כך נדרשים יותר רהיטים ואביזרים כדי למלא אותו. מספר קומות, מספר חדרי השינה בבית, גינה או מרפסת וכדומה. ב. משך הזמן: קובעים מחיר בסיסי להשכרת הציוד הבנוי מתמחור פרק זמן בסיסי שהנכס צפוי לעמוד למכירה, נניח ששה חודשים. מעבר לזמן הבסיס יסוכם מחיר לתוספת במידה והנכס טרם נמכר. ג. מיקום גאוגרפי: משפיע על תמחור ההובלה הלוך/חזור אל הנכס וממנו. עיקר ההשקעה בנוי מתקציב של השכרת הרהיטים

איך בנוי התקציב להום סטייג'ינג

תקצוב התהליך בנוי ממספר אלמנטים בסיסיים שאותם נפרט למספר סעיפים: א. גודל הנכס: ככל שהוא יותר גדול כך נדרשים יותר רהיטים ואביזרים כדי למלא אותו. מספר קומות, מספר חדרי השינה בבית, גינה או מרפסת וכדומה. ב. משך הזמן: קובעים מחיר בסיסי להשכרת הציוד הבנוי מתמחור פרק זמן בסיסי שהנכס צפוי לעמוד למכירה, נניח ששה חודשים. מעבר לזמן הבסיס יסוכם מחיר לתוספת במידה והנכס טרם נמכר. ג. מיקום גאוגרפי: משפיע על תמחור ההובלה הלוך/חזור אל הנכס וממנו. לסיכום אפשר לומר שעיקר ההשקעה בנוי מתקציב של השכרת הרהיטים כמעט ללא הגבלה לתקופות ארוכות של עד חצי שנה. מעבר לכך כמובן שהוצאות תפעול ולוגיסטיקה הם נדבך משני אבל משמעותי יחסית. 
שידת מגירות בחדר השינה
שידת מגירות בחדר השינה

יש לכם שאלות נוספות על השכרת רהיטים לדירות למכירה ?

אז למה אתם מחכים, שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע הנחוץ על השבחת הנכס לפני מכירה. מוזמנים להגיע גם לחדר התצוגה כדי להתרשם מהשפה העיצובית והאיכות המעולה של הרהיטים והאביזרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סגור

היכנס

סגור

עגלה (0)

עגלת הקניות ריקה אין מוצרים בעגלה.

יעקב טוינה גלריה לרהיטים

רהיטים מעץ מלא בסגנון כפרי ופרטי עיצוב לבית