לקוחות יקרים 🌻 החל מהראשון לספטמבר החנות תעבור לישפרו במודיעין (רחוב הגנן 32) - מוזמנים לבקר 🌻🌻
שולחנות סלון טיפים

חמישה טיפים לפני קניה של שולחן סלון

שניה לפני שקונים את אחד הרהיטים הדומיננטים בסלון, קראו מספר המלצות לגבי ההתאמה של השולחן לחלל המגורים שלכם בבית. סוגי שולחנות, חומרי גלם וסגנונות עיצוב פופולריים הקיימים כרגע בשוק הרהיטים וקבלו רעיונות נוספים בתמונות שצולמו אצל לקוחותינו:

א. שולחנות סלון מעץ טבעי עם מדף גדול

מתאימים במיוחד בסלונים פעילים כאשר המדף משמש בית לכל העיתונים, הספרים והחפצים שמסתובבים בסלון הבית. יש לקחת בחשבון שכל הפריטים מאוחסנים על מדף פתוח וגלויים לעין, אבל גם מאוד שימושיים לסלון פעיל ולא מה שנקרא 'מוזיאון'.

שולחנות סלון עם מדף
שולחן מעץ עם מדף גדול
שולחנות סלון דמוי בטון
שולחנות סלון דמוי בטון

זוגות זוגות - שולחנות סלון עגולים בגימור דמוי בטון 

לאוהבי העיצוב המודרני, הטרנד הכי עכשווי בנישת שולחנות קפה הוא סט זוג שולחנות בגבהים שונים הניתנים להרחבה או הקטנה על ידי 'משחק' של מיקומים ביניהם. השולחן הנמוך יכול להיטמע מתחת השולחן הגדול וכל ניתן לצמצם או להרחיב את שטח הפנים של הרהיט. אלמנט פופולרי נוסף הוא חומר גלם חדש יחסית של ציפוי מחוספס דמוי בטון, בהשראת עולם צביעת הקירות.

 

שולחנות טיפה - אופנה ללא תאריך תפוגה

בדומה לטרנדים מוצלחים אחרים שלעולם לא התפוגגו, גם שולחנות דמוי טיפה חדרו לעולם העיצוב לפני שנים לא רבות, אבל בזכות החן הרב וגם הגיוון שניתן ליצור אותם, הם ממשיכים ללוות אותנו גם היום. את השולחנות מייצרים בישראל בגדלים וצבעים לבחירת הלקוח והום פתרון עיצובי מקסים וזול במיוחד. ניתן לבחור גוון ממניפת הצבעים של טמבור ונירלט וכמובן לקבל בגוון עץ טבעי. שולחנות טיפה משתלבים אחד בתוך השני וניתנים לעיצוב לפי ראות עיניכם.

שולחנות טיפה
שולחנות טיפה
שולחן סלון רטרו
שולחן סלון רטרו

לאוהבי שנות השבעים - שולחן סלון בסגנון רטרו

כן, גם אנחנו מחבבים במיוחד את שנות השבעים, במוזיקה, בעיצוב, באופנה. שולחן סלון רטרו מתאפיין בגווני עץ טבעי שקטים ונעימים למראה יחד עם קווים דקים ומסה מצומצמת של חומר גלם. יתרון גדול הוא שהצבע הניטרלי מתאים כמעט לכל שילוב אפשרי של צבעים קיימים וגם שניתן לייצר לפי מידה בהזמנה אישית. 

 

שילוב מנצח של חומרי גלם - שולחנות סלון מעץ מלא וברזל

משחק בין שני עולמות שונים המתכתבים יחדיו באופן מוצלח במיוחד. עץ מלא טבעי, המספק תחושה מרגיעה ומאזנת יחד עם ברזל יצוק בסגנון עיצוב תעשייתי. ניתן להשיג את השולחנות בצורות וגדלים שונים לפי בחירה, החל משולחנות עגולים שבתמונה ועד שולחנות טיפה בזוגות או כבודדים. מוזמנים לצפות בקטלוג עשיר ומעודכן של שולחנות סלון וליצור קשר לכל שאלה או בקשה. צוות טוינה.

שולחנות מעץ וברזל
שולחנות מעץ וברזל

הערות (1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סגור

היכנס

סגור

עגלה (0)

עגלת הקניות ריקה אין מוצרים בעגלה.

יעקב טוינה גלריה לרהיטים

רהיטים מעץ מלא בסגנון כפרי ופרטי עיצוב לבית

0