כסאות ושולחנות אוכל מעץ
שולחנות וכסאות אוכל מעוצבים בחדר אוכל

לקוחות עסקיים והזמנת כמויות מסחריות

מחלקת לקוחות עסקיים של יעקב טוינה נותנת מענה למוסדות וארגונים המעוניינים לרהט ולעצב חללים גדולים בכמויות מסחריות. בטוינה ניתן לקבל שירות של עיצוב פנים וגם לייצר עבורכם רהיטים לפי מידה בהתאמה אישית. מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים על מתן מענה מהיר ויעיל לצרכים שלכם. מוזמנים לצפות גם בקטלוג עשיר ומעודכן במיוחד של כל המוצרים הזמינים במלאי ומתאימים לאספקה מיידית.

רהיטים לחדרי ישיבות גדולים בחברות וארגונים

הרעיון היה פשוט - לעצב ולרהט חדר מרכזי בחברה המיועד להרצאות, תדריכים וגם אירועי חברה קטנים כמו ימי הולדת וכדומה. הבקשה שנמסרה לנו על ידי הלקוח היתה שתי שורות ארוכות של שולחנות בסגנון מינימליסטי במידה המיוצרת בהתאמה אישית עם כסאות אוכל מעוצבים וגם נוחים. את שולחנות אוכל יצרנו בארץ עם התאמות מיוחדות של מידות ואת הכסאות סיפקנו מיידית מהמלאי שעמד לרשותנו. בתמונה ניתן לראות את הרהיטים מיד לאחר ההרכבה וטרם העיצוב הסופי של מעצבת הפנים שכלל תמונות, עציצים ואקססוריז. 

עיצוב חללים משותפים בחברות טכנולוגיה

גם כאן, דרישת הלקוח לעצב את פינת האוכל - חלל מרכזי בקומת משרדים קטנה, כללה עיצוב וייצור רהיטים לפי מידה בסגנון חם ונעים למראה שיספק מעט רגיעה בהפסקות. בצילום, ניתן לראות מיד לאחר ההתקנה, את דלפק בר מעוצב בהתאמה אישית יחד עם כסאות בר עם משענת שהיו קיימים במלאי. בהמשך גם סיפקנו כורסאות מעוצבות ושולחנות קפה לפינות ישיבה קטנות בחלל המרכזי ליד המטבח.

עיצוב חדרי אוכל לחברות
עיצוב חדרי אוכל לחברות

יש לכם שאלות נוספות על ריהוט ועיצוב עבור לקוחות עסקיים ?

אז למה אתם מחכים, שלחו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע הנחוץ על מענה ופתרונות אפשריים עבורכם. מוזמנים להגיע גם לחדר התצוגה כדי להתרשם מן השפה העיצובית והאיכות המעולה של הרהיטים והאביזרים.

סגור

היכנס

סגור

עגלה (0)

עגלת הקניות ריקה אין מוצרים בעגלה.

יעקב טוינה גלריה לרהיטים

רהיטים מעץ מלא בסגנון כפרי ופרטי עיצוב לבית